StrategieVětšina hráčů sází na platformě Betinance náhodné sázky, a i přesto bývají jejich výhry velmi pěkné. Pamatujte však, že pokud chcete docílit konstantního výdělku, potřebujete plán! Vybrali jsme pro vás desatero strategií, které sice nejsou pravidla, ale pomohou vám při cestě k vytvoření vašeho výdělečného systému.

1. Nehrajte vabank, nejste v casinu!

Leč můžete na chvíli dostat ten pocit, Betinance není casino. Betinance nemá zájem na vaší prohře, a proto zde uvádíme, že hrát all-in na každé kolo není ta správná strategie! Zvolte si svou základní sázku a upravujte její výši dle kola, tj. především rozložte svou hru na delší dobu!

2. Myslete dlouhodobě

Pamatujte, že nikdo není 100% ziskový (tudíž ani ztrátový) a proto neberte velké zisky ba ani ztráty jako pravidlo. Váš výsledek je ovlivněn mnoha proměnnými a výkyvy jsou naprosto normální. Dlouhodobá hra je vaší konkurenční výhodou a přinese své ovoce.

3. Pracujte s daty na platformě

Všímejte si jak je Betinance stále v pohybu. Každou sekundu nová data, která vyvolávají nové reakce uživatelů, a to přináší opět nová data pro vás. Vše je tu pro vás a se vším můžete pracovat! Sledujte počet hráčů, celkovou úspěšnost, počet sázek, výši sázek či dokonce chování jednotlivců...

4. Blafujte

Každá vaše sázka spoluvytváří dění, ať je správná či ne. Čím vyšší sázka, tím vyšší vliv. Jaký je to pocit, když se na jedné straně objeví vysoká sázka? Z malé sázky můžete získat i násobky! Pokud víte co děláte, nechte protihráče šikovně namlsat možností vysoké výhry a doslova je vysajete.

5. Diverzifikujte riziko

Změnil se během hry trh nebo se mění výše sázek uživatelů? Nevadí to, rozložte vhodně své vklady, klidně i sám proti sobě. Je dobré se umět v některých případech včas pojistit. Pamatujte však, že tato strategie je spíše doplňková a sama o sobě není klíčem k úspěchu.

6. Pozor na informace z cizích rukou!

Z podstaty platformy není moudré spoléhat se na rady ostatních, neboť mohou to být právě oni, kteří vyhrají vaše peníze na základě špatných informací, které vám poskytli. Dbejte na zdroj svých informací a nespoléhejte se jen na něj.

7. Sledujte trendy trhu

Mějte na paměti, že ve výsledku je vše určeno cenou BTC/USDT, která bude v době vyhlášení vašeho kola na burze Binance. Proto se vyplatí sledovat vývoj ceny pomocí grafu na našich stránkách. Všímejte si pohybů a hledejte trendy trhu. Časem se vaše analýza může stát cenným pomocníkem.

8. Zkuste martingale

Lze použít tak, že začínáte s vaší minimální sázkou na libovolnou stranu. V případě, že prohrajete, zvyšujete svou sázku v dalším kole na tolik, aby výhra pokryla i předešlé prohry. Toto opakujete, dokud nevyhrajete. Po výhře začínáte znovu vždy od základní sázky. Zajímavé, že?

9. Kombinujte strategie

Některé zásady výše uvedené by měly platit vždy bez ohledu na vaše zkušenosti. Určitě si však zkuste všechny strategické postupy a postupně je začněte kombinovat. Vhodný mix těchto strategií se stane vaším tajným návodem pro stabilní pasivní příjem!

10. Objevujte sami

Zde uvedené strategie jsou pouze základními postupy, které můžete vyzkoušet. Jak se však do platformy hlouběji ponoříte, zjistíte, že se jedná o pouhou špičku ledovce. Můžete také zjistit, že tím nejlepším rádcem je vaše intuice a váš vnitřní hlas. Potom můžete veškeré strategie hodit za hlavu

deposit_modal_header